KURUMSAL

Hakkımızda

14.02.2018 yılında  Süleyman KILIÇCIOĞLU'nun uzun yıllardır ulusal birçok firmada satış ve yöneticilik birikimlerinin bir araya gelmesi ile oluşan güç birliğinin ürünü olan FER YALITIM YAPI MALZ. LTD. ŞTİ. olarak ticari faaliyetlerine başlamıştır
4 başlık altında Isı-Su-Ses ve Yangın yalıtımı ve yapıya dair, sektöründe lider bir çok üretici firmaların alternatif ürünlerin satışı ile esnaf, taşeron ve müteahhitlerin çözüm ortağı olmaya talibiz.
Mevcutla yetinmeyen, yenilikçi yapımız sayesinde teknolojik ve sektörümüze ait tüm gelişmeleri sizler daha iyi hizmet etmek için takip ediyor, yurtiçi ve yurt dışı bir çok üretici ile sizlere daha doğru çözüm üretmek,  tüm gelişmeleri hayata geçirmek için bilgisel donanımlarımızı her gün artırıyor ve bu sayede gelişmemizi sürdürüyoruz.
 
Vizyonumuz
Gelecek nesillerden emanet aldığımız bu dünyanın kaynaklarının doğru kullanılması için yalıtımın şart olduğu. Satışını yaptığımız tüm ürünler için 4D adını verdiğimiz Düsturumuzla; Doğru DETAYA, Doğru ÜRÜNÜ, Doğru ZAMAN ve Doğru FİYATA ulaştırmak gayesindeyiz.  sizlere Kaliteli, Güvenilir, birden çok Allternatifli ve Hızlı Hizmet sunan, sektörünün öncü ve lider kuruluşu olmayı amaçlıyoruz.


Misyonumuz
Dürüst, samimi, saygın ilişkilerin tesisi ve yürütülmesi ile müşterilerimizle karşılıklı güvene dayalı kaliteli hizmetler üretmek ve sunmaktır . Ortak değerlere inanmış ve aynı hedefe senkronize koşabilen ekip- takım ruhu ile çalışanlarımızla kalıcı değerler üretmektir. Çalışkan, heyecanlı, disiplinli ama amatör ruhla profesyonel işler yapan, ortak akılla takım ruhunu ortaya koymaktır.


Değerlerimiz
Bunca yılın emeği olan itibarlı ve sözünde duran basiretli esnaf olmanın gereklerini devam ettirmek. Hırsa kapılmadan ama ısrarcı olmak, Güvenilir, Kaliteli , Tam zamanında ürün ve hizmet sunmak , sektörel-teknolojik gelişimleri takip etmek ve bunları sektöre sunan ilklerden olmak.
3M sloganımızla: Mutlu müşteriler- Mutlu çalışanlarımız ve (satışını yaptığımız ürünlerin üreticileri için) Mutlu tedarikçi ilişkilerini tesis etmek ve bunları sürdürmek vazgeçilmez değerlerimizdir.
Faaliyetlerimiz
Tüm yalıtım ve yapı ürünlerinin satışı, Poliürea, Poliüretan, Epoxi kaplama, Flexobit membran ve Pvc membran ve türevlerinin uygulamasının yapılmasıdır.

 

Saygılarımızla

FER YALITIM


ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ